Aktuality

Bydgošť 13. července 2017 – V polském Bydgošti začalo ME do 23 let. Borci z naší skupiny tu absolvovali poslední lehčí tréninky a v pátek dopoledne nastoupí David Sklenář ke svému rozběhu na 110 m překážek. V sobotu pak začne své dvoudenní klání desetibojař Jiří Sýkora. Naše cíle jsou odpovídající postavení kluků v evropských tabulkách a tudíž vysoké. Jirka sem přijel v pozici druhého nejlepšího Evropana a David je těsně za první evropskou desítkou. No a v daleké Keni se chystá na start na MS do 17 let Filip Bartoněk

  Číst více...

Slubica 8. července 2017 – Příští týden čeká Jirku Sýkoru a Davida Sklenáře mezinárodní vrchol této sezóny a to Mistrovství Evropy do 23 let v polské Bydgošti. Už před sezonou jsme si říkali, že by to chtělo udělat si před tím krátké soustředění ve Spale, odkud to je do dějiště ME podstatně kratší cesta, než z Prahy (loni na MS juniorů trvala přes deset hodin). Spala však byla v těchto dnech obsazená a my hledali jiné místo. Našli jsme sportovní středisko v Slubici, na hranicích Polska s Německem a tak jsme vyrazili do pro nás neznámého prostředí.

  Číst více...

Ostrava 3. července 2017 – Mezinárodní vrchol letní sezóny se pro Filipa Bartoňka, Davida Sklenáře a Jiřího Sýkoru kvapem blíží. Za dva se postaví na start světového šampionátu do 17 let v keňském Nairobi (Filip) a evropského šampionátu do 23 let v polské Bydgošti (David s Jirkou). Posledním testem formy tak pro ně bylo druhé kolo Extraligy, které se konalo v neděli v Ostravě – Vítkovicích. Spokojenost byla částečná a jak u koho. Po vydařených překážkách, přišla střídavě úspěšná tyč a na závěr jsme si trochu spravili chuť při oštěpu.

  Číst více...

Jablonec nad Nisou 25. června 2017 – O víkendu se v Jablonci nad Nisou uskutečnilo Mistrovství ČR dorostu a juniorů v atletice, tzv. Gigant. Dorostenci naší skupiny si domů odvážejí několik medailí a většinou zlatých. Filip Bartoněk vyhrál závod ve skoku o tyči a podílel se na zlaté medaili štafety 4 x 100 m, členem vítězné štafety byl i Martin Janský a podíl na zlatě ve štafetě 4 x 400 m má i Adam Havlas, který má navíc i stříbro ze štafety 4 x 100 m. Zlatou medaili si tak z Jablonce neodvezli jen junioři - Hynek Hampel a Lukáš Svoboda.

  Číst více...

Praha 23. června 2017 – Zatímco Jirka Sýkora s Davidem Sklenářem absolvovali v týdnu krátké soustředění v Nymburce a Jan Doležal neúspěšně léčil achilovku (musel vzdát start na EP ve vícebojích) čeká dva týdny po seniorském M ČR v Třinci dorostence a juniory domácí šampionát v Jablonci nad Nisou. Na startu budou samozřejmě i členové naší skupiny. Filip Bartoněk je mezi dorostenci největším favoritem ve skoku o tyči, další dorostenci Martin Janský (110 m překážek) a Adam Havlas (400 m) mají určitě finálové ambice (možná i trochu víc) a junior Hynek Hampel bude startovat na 200 a 400 m.

  Číst více...

Miskolc/Praha 17. června 2017 – Týden po seniorských M ČR v Třinci měli desetibojaři Jiří Sýkora a Jan Doležal startovat na TNT mítinku v Kladně. Nakonec z toho u obou sešlo a tak závodili jen mladší členové skupiny, které čeká příští týden domácí šampionát dorostu a juniorů v Jablonci nad Nisou. Adam Havlas, Hynek Hampel a Martin Janský běželi 200 m na Slavii a tyčkař Filip Bartoněk reprezentoval ČR na čtyřutkání v maďarském Miskolci. Udělal nám tam velkou radost, výkonem 491 cm si výrazně vylepšil osobní rekord (dosud 465 cm) a splnil limit pro účast na MS do 17 let.

  Číst více...

Třinec 11. června 2017 – V nezvykle brzkém termínu proběhlo v Třinci Mistrovství České republiky v atletice mužů a žen. Z naší skupiny se jej zúčastnili jen čtyři borci - Filip Bartoněk, Jiří Sýkora, Hynek Hampel a David Sklenář. Toužili jsme po medailích, a v duchu snili i o té nejcennější v závodně na 110 m překážek, kde David figuroval na druhém místě českých tabulek a Jirka zaujímal třetí příčku. No nakonec to nevyšlo – a my se vracíme s jednou stříbrnou a jedním osobním rekordem.

  Číst více...

Praha 6. června 2017 - Memoriál Josefa Odložila MJO je největší mezinárodní atletický mítink v Praze a přináší každoročně kvalitní výkony. Pražané tak mají možnost vidět na vlastní oči atlety světové špičky a pro nás je to možnost ukázat se doma, před zraky blízkých a to jak ve vlastním MJO, tak i v předprogramu v rámci Dukla mítinku. Z naší skupiny letos využila v pondělí možnosti startu trojice – David Sklenář, Adam Havlas a Martin Janský a s námi spolupracující Erik Jelínek. David s Adamem si z Julisky odnášejí osobní rekordy…

  Číst více...

Gőtzis 28. května 2017 – Nejslavnější vícebojařský mítink světa, Hypomeeting v rakouském Gőtzisu mají Jiří Sýkora s trenérem Luďkem Svobodou za sebou. Závod nám opět ukázal, jakou je desetiboj záludnou disciplínou. Dva dny se ve velkém vedru na stadionu snažíte nasbírat co nejvíce bodů, nic nepokazit a občas si vytvořit nějaký osobní rekord a když už se Vám to celkem vydaří, přijde disciplína, které vaše snažení zhatí. Tak tomu bylo i letos desetibojařské Mecce… Jirka zaostal za svým osobákem o jediný bod – 8120 bodů. Škoda, že pro zranění musel start odmítnout druhý desetibojař naší skupiny Jan Doležal

  Číst více...

Gőtzis 25. května 2016 – Potřetí v kariéře se Jiří Sýkora představí na nejprestižnějším vícebojařském mítinku na světě v rakouském Gőtzisu. Před dvěma lety tam při premiéře nasbíral 7832 bodů. Loni tu skončil na skvělém šestém místě a vylepšil si osobní rekord ziskem 8121 bodů a poprvé v kariéře překonal hranici světové třídy 8000 bod. Ten rekord platí dosud a kéž by Jirka v gőtzsisském klání útočil na osobák i letos. Konkurence tu bude tradičně skvělá, vždyť ten Jirkův osobák je třináctým nejlepším v početném startovním poli…

  Číst více...

Strana 5 z 199První   Předchozí   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  Další   Poslední