Aktuality

Vaasa 26. června – Ve finské Vaase se konal Evropský pohár a českému týmu mužů se nepodařilo postoupit mezi elitu do Superligy. Skončili na prvním nepostupovém místě, tedy třetí.

  Číst více...

Nové Zámky 26. června – Vícebojařský šampionát Slovenska byl plně v režii členů naší skupiny. Z prvního mistrovského titulu se nakonec radoval Ondrej Hort, který si výkonem 6697 bodů vylepšil o dva body osobní rekord z květnového mítinku v Mariboru.

  Číst více...

Kladno 23. června – Mistrovství České republiky dorostu a juniorů se letos uskutečnilo na Kladně. Martin Mazáč byl před mistrovstvím na čele českých dorosteneckých tabulek v dálce výkonem 724 cm a druhý (tři setiny za Josefem Poláchem) v běhu na 110 m překážek časem 14,26 (s větrem však už Martin dokázal v rakouském Schwechatu bežet 13,91).

  Číst více...

Kladno, 20. června – První ročník vícebojařského TNT – Fortuna mítinku přivedl do Kladna skvělou konkurenci světových desetibojařů. Přišli i diváci, téměř 5000, a připravili skvělou kulisu s fantastickou atmosférou. A bylo se na co dívat.

  Číst více...

Praha, 18. června – Česká reprezentace se chystá na Evropský pohár, který se letos uskuteční ve finské Vaase. V nominaci se objevili i dva členové naší skupiny. Libor Žilka poběží štafetu 4 x 100 m Petr Svoboda bude reprezentovat v závodě na 110 m překážek.

  Číst více...

IAAF, 14.června – Atletická federace zveřejnila nejnovější žebříček nejlepších atletů světa tzv. IAAF World Ranking. Z naší skupiny si polepšili oproti minulému týdnu jak Petr Svoboda, tak Josef Karas.

  Číst více...

Praha, 13. června – Memoriál Josefa Odložila přivedl na Julisku opět vynikající atletiku a řadu výborný výkonů, včetně pěti nových rekordů mítinku. Z naší skupiny se na start postavili čtyři borci. Největší radost nám udělal opět Petr Svoboda.

  Číst více...

Uherské Hradiště, 10. června – V Uherském Hradišti se uskutečnilo mezistátní utkání dorostenců Česká republika – Slovensko – Maďarsko. Martin Mazáč se na tento závod velice těšil, protože obléká dres zdejšího klubu Slovácké Slavie a chtěl se před rodičem doma ukázat v co nejlepším světle. To se mu maximálně podařilo.

  Číst více...

Lille, 7. června – Předměstí francouzského města Lille Villeneuve d´Ascq hostilo mezinárodní EAA permit mítink Metropole Lille. Na startu byla celá řada atletů z absolutní světové špičky a z naší skupiny dostal pozvání i Petr Svoboda.

  Číst více...

Kladno, 2. června – Druhé kolo atletické extraligy na kladenském stadiónu přineslo další ze soubojů překážkářů Sajdka se Svobodou. Petr Svoboda se ani při tomto závodě nevyvaroval technických chyb na překážkách (tentokrát 1. a 5. překážka), přesto zcela jasně Sajdka porazil a opět posunul hodnotu svého osobního rekordu blíže ke světové špičce.

  Číst více...

Strana 209 z 212První   Předchozí   203  204  205  206  207  208  [209]  210  211  212  Další   Poslední