Aktuality

Potschefstroom, 8. dubna – Krátce po návratu z HME v Birminghamu jsme vyjeli ve složení Trenér Luděk Svoboda, Josef Karas a Petr Svoboda na březnové měsíční soustředění do Jihoafrické republiky.

  Číst více...

Birmingham, 5. března – Pepa Karas po domácím šampionátu ve víceboji dostal na dva týdny berle, když rezolutně odmítl sádru se slovy: „V Birminghamu, když mě vyberou, poběžím! Jedině amputovaná noha by mohla můj názor změnit!“ Příprava musela být improvizovaná, využíval kolo, lanče, posiloval v kleku a v lehu, ve středu před odletem zkusil běžet v tretrách a tak odletěl do Birminghamu.

  Číst více...

Birmingham, 5. března – Petr měl letos dobrou halovou sezónu a potvrdil ji i svým výkonem v Birminghamu. Skvěle zvládl rozběh, doběhl v něm druhý před Ukrajincem Demedjukem, který měl na svém kontě pře HME čas pod 7,60 a sedmým nejlepším časem postoupil do semifinále.

  Číst více...

Praha, 25.února – Domácí halový šampionát přinesl naší skupině tři medaile, všechny v nejkratších sprintech.

  Číst více...

Praha, 18. února – Při mistrovství republiky dorostu a juniorů se na start postavil i nejmladší člen naší skupiny Martin Mazáč. Na start překážek i dálky nastupoval z pozice české dorostenecké tabulkové jedničky. Toužil po dvou zlatých medailích, zvláště na překážkách, kde mu patřilo pět nejrychlejších časů sezóny, si hodně věřil.

  Číst více...

Praha, 11. února – Pepa Karas se přes týden „lízal“ z nemoci a antibiotik, na domácím mistrovství však chtěl startovat, protože již před tím musel oželet starty na mezistátním utkání ve Valencii i na prestižním mítinku v Tallinu. Chtěl prodat to, co během podzimní přípravy natrénoval a kvalifikovat se na HME do Birminghamu.

  Číst více...

Praha, 3. února – Mezinárodní mítink Grand Prix Olymp v hale ve Stromovce přinesl velkou radost a velký osobní rekord Petru Svobodovi. V závodě na 60 m překážek už v rozběhu porazil Standu Sajdka, který se těsně před mítinkem vrátil ze soustředění v JAR, a kolovali o něm zprávy, že má velkou formu.

  Číst více...

Praha, 30. ledna – Každé úterý se v hale ve Stromovce konají veřejné závody a poslední lednový závod přinesl osobní rekord Liboru Žilkovi.

  Číst více...

Bratislava, 28.ledna – Mezinárodní mítink Elán ve stejnojmenné bratislavské hale nám přinesl první splněný limit pro HME v Birminghamu. Petr Svoboda byl po prvním startu v pražské hale ve Stromovce 7,85 naladěný na splnění limitu už při svém druhém závodě v sezóně.

  Číst více...

Praha, 14. ledna – Pražské víceboje tentokrát pomohl především finančně uspořádat Robert Změlík. Přinesl i ceny pro vítěze a pozorně sledoval všechny své následovníky. Pepa Karas na něj musel zapůsobit hodně dobře.

  Číst více...

Strana 208 z 209První   Předchozí   200  201  202  203  204  205  206  207  [208]  209  Další   Poslední