Aktuality

Lille, 7. června – Předměstí francouzského města Lille Villeneuve d´Ascq hostilo mezinárodní EAA permit mítink Metropole Lille. Na startu byla celá řada atletů z absolutní světové špičky a z naší skupiny dostal pozvání i Petr Svoboda.

  Číst více...

Kladno, 2. června – Druhé kolo atletické extraligy na kladenském stadiónu přineslo další ze soubojů překážkářů Sajdka se Svobodou. Petr Svoboda se ani při tomto závodě nevyvaroval technických chyb na překážkách (tentokrát 1. a 5. překážka), přesto zcela jasně Sajdka porazil a opět posunul hodnotu svého osobního rekordu blíže ke světové špičce.

  Číst více...

Bělehrad, 29. května – Po osobním rekordu v německém Bottropu dostal Petr Svoboda pozvání na mítink IAAF do srbského Bělehradu. Na překážkách byla na startu výborná konkurence na čele s Američany Hughesem a Herringem, Britem Scottem, Kanaďanem Allenem, Francouzem Lavannem a Jihoafričanem Bownesem (všichni s os. rekordy pod 13,60 a lépe).

  Číst více...

Maribor, 26. května – Ve stejném termínu jako slavný desetibojařský mítink v Götzisu se konal i další z vícebojařských mítinků ve slovinském Mariboru. Z naší skupiny na něm startoval Ondrej Hort, závodník slovenského klubu Spartak Dubnica nad Váhom a podařilo se mu vylepšit osobní rekord o 525 bodů (jen o něco méně než Kravčenko v Götzisu).

  Číst více...

Schwechat, 26. května – Tradiční mezinárodní mládežnický mítink v rakouském Schwechatu přinesl velkou radost Liboru Žilkovi. Po větrném rozběhu za 10,63 zaběhl ve finále velký osobní rekord 10,53, skončil na druhém místě a hlavně splnil limit pro účast na ME do 23 let v Debrecenu.

  Číst více...

Götzis, 26. května – Poprvé ve své kariéře se na start nejprestižnějšího světového desetibojařského mítinku v rakouském Götzisu postavil i Josef Karas. Do Mekky desetiboje odjížděl necelé tři týdny po návratu z VT na kanárských ostrovech, ale po výkonech na 1. kole Extraligy věřil, že bude útočit na limit pro Osaku.

  Číst více...

Bottrop, 24. května – Po pádu na extralize si jel Petr Svoboda spravit chuť do německého Bottropu. Na tamějším mezinárodním mítinku se sešla dobrá konkurence, zejména Brazilec Castelo Branco patřil k velkým favoritům, lepší osobní rekord než Petr měli i Slovinec Zlatnar a další soupeři, včetně bývalého člena naší skupiny Jana Čecha.

  Číst více...

Turnov, 22. května – Memoriál Ludvíka Daňka v Turnově přinesl skvělé výkony vrhačů, ale pro nás i splněný limit pro ME do 22 let. Česká štafeta 4 x 100 m zaběhla vynikající čas 39,69 (zatím druhý až třetí čas v Evropě mezi seniory – rychlejší jsou jen Britové a stejní s námi Němci).

  Číst více...

Praha, 19. května – První extraligové kolo v Praze na Strahově přineslo velký překážkářský souboj Petra Svobody se Standou Sajdokem. Jejich prestižní boj skončil vzájemnou kolizí na poslední překážce.

  Číst více...

Praha, 11. května – Halovými výkony na sebe Petr Svoboda hodně upozornil. Za pomoci manažéra Alfonze Jucka si jej vyhlédla firma Puma a nabídla mu smlouvu, která mu přinese sportovní vybavení i jiné možnosti.

  Číst více...

Strana 208 z 210První   Předchozí   201  202  203  204  205  206  207  [208]  209  210  Další   Poslední