Aktuality

Ústí nad Orlicí 19. září – Na atletický mítink do Ústí nad Orlicí odjeli z naší skupiny Petr Svoboda a Jan Stokláska. Pro oba to byl jeden z posledních závodů v této sezóně a oba si vedli poměrně dobře.

  Číst více...

Dubnica nad Váhom 16. září – Atletický most mítink kategorie EAA přivedl do slovenské Dubnice nad Váhom opět kvalitní atletiku s pěti mistry světa a pěti vítězi OH. Z naší skupiny tam startoval v trojboji Josef Karas a také slovenský vícebojař Andrej Bician.

  Číst více...

Třebíč 16. září – V Třebíči byl v neděli slavnostně otevřen rekonstruovaný atletický stadion s umělou dráhou. Pro Petra Svobodu bylo povinností se tohoto aktu zúčastnit, neboť právě v dresu zdejšího oddílu Spartak Třebíč (tehdy pod názvem JE Dukovany) začínal svou atletickou kariéru.
  Číst více...

Kladno 12. září – Při středečním mítinku s názvem Kladno 2007 se na start postavili dva členové naší skupiny Josef Karas a Jan Stokláska. Honza závodil den po vítězství při sprinterském trojboji v Liberci a Pepa bral závod jako přípravu na desetiboj v Talence.
  Číst více...

Liberec 11. září – Tradiční sprinterský trojboj v Liberci se stal kořistí Honzy Stoklásky, který si navíc v chladném a děštivém počasí vytvořil v bězích na 60 m i 100m nejlepší letošní výkony - 6,90 a 10,65.

  Číst více...

Rieti 9. září – Neradujte se! Jamajský sprinter Asafa Powell se nestal novým členem naší skupiny, ale jelikož jsme sprintersko, překážkářsko, desetibojařská skupina, tak považujeme za povinnost informovat na našich stránkách i o mimořádných výkonem v „našich“ disciplínách. A takovou mimořádnou událostí nový světový rekord v běhu na 100 m určitě je.

  Číst více...

Sušice 8. září – Jan Vrba byl členem družstva Dukly Praha, které získalo při finále Extraligy v Sušice jubilejní padesátý titul mistra republiky v atletické soutěži družstev.

  Číst více...

Sušice 11. září – Finále české Extraligy se letos uskutečnilo v Sušici, pro celky Olympu Praha nemělo potřebný náboj, protože průběh dlouhodobé soutěže nás poslal do boje o pátou příčku a tu jsme s přehledem uhájili. Na výkonech se projevilo i ochlazení, které v týdnu před finálem Českou republiku zasáhlo a tak se nedaly očekávat útoky na osobní rekordy.

  Číst více...

Praha 6. září – Na základě výsledku při mistrovství České republiky do 22 let, které se uskutečnilo 1. a 2. září v Jablonci nad Nisou, byl Libor Žilka nominován ke startu na mezistátním utkání do 22 let Slovinsko – Maďarsko – Česká republika.   Číst více...

Praha 3. září – V pondělí večer krátce po devatenácté hodině se linkou ze Soulu Josef Karas vrátil z mistrovství světa v Osace, nebylo mu příliš do zpěvu, protože od svého vystoupení v Japonsku si sliboval více. Dvacáté místo jej neuspokojilo, ale ani neodradilo od dalších plánů na zlepšení výkonnosti.   Číst více...

Strana 199 z 205První   Předchozí   194  195  196  197  198  [199]  200  201  202  203  Další   Poslední