Aktuality

Monte Carlo 27. listopadu – V Monaku byli vyhlášeni nejlepší atleti roku 2007. Mezi muži se jim stal americký sprinter Tyson Gay a v ženách byla vyhlášena etiopská vytrvalkyně Meserat Defarová. Ceny za nejlepší výkony roku si odnesli Jamajčan Asafa Powel a chorvatská výškařka Blanka Vlasičová.
  Číst více...

Praha 24.listopadu – Zima se rychle blíží a tak začíná i sezóna zimních sportů. Už příští týden se rozjede kolotoč Světového poháru v jízdě na bobech a to je důvod, proč naše bobistická dvojice Honza Stokláka a Roman Gomola nasedli v sobotu do letadla směr kanadské Calgary. Čeká je tam první závod letošního ročníku SP.
  Číst více...

Praha 22. listopadu – Tak se nám skupina opět rozrostla. Od října do ní přibyli tři noví atleti, přesněji řečeno jeden sprinter, jeden desetibojař a jeden bobista. Na tréninky do Prahy navíc dojíždí i jeden mladý překážkář.
  Číst více...

Praha 10. listopadu – V sobotu byla slavnostně v hotelu Ambasador v Praze v přímém televizním přenosu na ČT 2 vyhlášena anketa ČAS Atlet roku. Po vyrovnaném souboji se jím poprvé v kariéře stala oštěpařská mistryně světa Barbora Špotáková o 46 bodů před desetibojařským mistrem světa a několikanásobným vítězem ankety Romanem Šebrlem.
  Číst více...

Brandýs nad Labem 10. listopadu – Každoročně se po skončení sezóny schází širší aktiv trenérů reprezentantů a atletických funkcionářů na společném zhodnocení sezóny. Ta letošní byla pro českou atletiku velmi úspěšná, především v mládežnických kategoriií.
  Číst více...

Praha 8. listopadu – Tak už je to tady. Ve čtvrtek 8. listopadu jsem při tiskové konferenci v hotelu Praha představili veřejnosti oficiálně náš kalendář ATLETI. Na tiskovku se dostavilo přes dvacítku novinářů včetně televizního štábu TV Prima.
  Číst více...

Konigsee 3. listopadu – První jízdy na bobové dráze má za sebou Honza Stokláska. Společně s dalšími bobisty z české reprezentace trénovali čtyři dny v rakouském Konigsee.
  Číst více...

Štrbské pleso 1. listopadu – Odděleně od sprinterské části skupiny zahájili přípravu na novou olympijskou sezónu desetibojaři. Od 22. října se připravovali v Tatrách na Štrbském plese.
  Číst více...

Praha 1. listopadu – Příští týden oficiálně představíme na čtvrteční tiskové konferenci v hotelu Praha náš kalendář uměleckých černobílých fotografií Richarda Navary. Už týden na něj probíhá reklamní kampaň a v pondělí 5. listopadu by měl být vyroben a pak již nic nebude bránit k tomu, aby jste si ho mohli někde koupit.
  Číst více...

Praha 20. října – Naše skupina má od října dva nové členy. Jsou jimi sprinteři Ondřej Lamer a Miroslav Šulc. Oba přišli do Prahy studovat Vysokou školu a tak se rozhodli, že by chtěli trénovat v nějaké sprinterské skupině v Praze. A těch tu moc není….
  Číst více...

Strana 199 z 208První   Předchozí   194  195  196  197  198  [199]  200  201  202  203  Další   Poslední