Aktuality

Praha, 11. února – Pepa Karas se přes týden „lízal“ z nemoci a antibiotik, na domácím mistrovství však chtěl startovat, protože již před tím musel oželet starty na mezistátním utkání ve Valencii i na prestižním mítinku v Tallinu. Chtěl prodat to, co během podzimní přípravy natrénoval a kvalifikovat se na HME do Birminghamu.

  Číst více...

Praha, 3. února – Mezinárodní mítink Grand Prix Olymp v hale ve Stromovce přinesl velkou radost a velký osobní rekord Petru Svobodovi. V závodě na 60 m překážek už v rozběhu porazil Standu Sajdka, který se těsně před mítinkem vrátil ze soustředění v JAR, a kolovali o něm zprávy, že má velkou formu.

  Číst více...

Praha, 30. ledna – Každé úterý se v hale ve Stromovce konají veřejné závody a poslední lednový závod přinesl osobní rekord Liboru Žilkovi.

  Číst více...

Bratislava, 28.ledna – Mezinárodní mítink Elán ve stejnojmenné bratislavské hale nám přinesl první splněný limit pro HME v Birminghamu. Petr Svoboda byl po prvním startu v pražské hale ve Stromovce 7,85 naladěný na splnění limitu už při svém druhém závodě v sezóně.

  Číst více...

Praha, 14. ledna – Pražské víceboje tentokrát pomohl především finančně uspořádat Robert Změlík. Přinesl i ceny pro vítěze a pozorně sledoval všechny své následovníky. Pepa Karas na něj musel zapůsobit hodně dobře.

  Číst více...

La Santa, 26. prosince – Speciální přípravu před halovou sezónou děláme pravidelně na Kanárských ostrovech konkrétně na ostrově Lanzarote ve známém středisku La Santa. Nejinak tomu bylo i letos.

  Číst více...

Zadov, 2. listopadu – Letos nám soustředění na Zadově skvěle vyšlo. Počasí bylo super, až nezvykle teplo, slunečno a tak jsme si dost dobře zaběhali. Vytrvalost, tempová vytrvalost silová vytrvalost, kopce – to jsou věci, které sprinteři moc nemilují, ale musejí to odtrénovat.

  Číst více...

Strana 199 z 199První   Předchozí   190  191  192  193  194  195  196  197  198  [199]  Další   Poslední