Aktuality

Göteborg 30. července – Petr Svoboda si v rakouském Reidu ověřil, že má formu na splnění limitu pro MS v Ósace. Do švédského Goteborgu odjel s cílem limit splnit. Bohužel se to nepovedlo a navíc…
  Číst více...

Reid 28. července – V rakouském Reidu si Petr Svoboda vyhrál mezinárodní mítink, zlepšil si osobní rekord o tři setiny a časem 13,64 zaostal jen dvě setiny za limitem pro MS v Ósace.
  Číst více...

Bělehrad 25. července – Po vynikajícím osmém místě na MS do 17 let v Ostravě byl Martin Mazáč nominován i na Evropský mládežnický olympijský festival (EYOF) do Bělehradu.  Výpravu naší republiky tvořilo osmdesát sportovců v deseti různých sportech. Českých atletů odletělo do Bělehradu deset.
  Číst více...

Bern 21. července – Po návratu z ME do 23 let v Debrecenu, kde společně se štafetou 4 x 100 m vybojoval 4. místo, odjel Libor Žilka prodat formu do švýcarského Bernu. 
  Číst více...

Praha 20. července – Po mistrovství republiky v Třinci se naše skupina rozrostla o nového člena. Stal se jím sprinter Slavie Praha Jan Stokláska. Přišel ze skupiny trenéra Petra Novotného.

  Číst více...

Zadov 23. července – Po návratu z Evropského poháru ve vícebojích v Mariboru zbýval Pepovi Karasovi více něž měsíc do odletu na MS v japonské Ósace. Má tedy dost času na systematickou přípravu. Její úvod si užil na Zadově v penziónu Růženy Grubrové, na našem tradičním místě kondiční přípravy.

  Číst více...

Debrecen 15. července – Mistrovství Evropy do 23 let se letos uskutečnilo v maďarském Debrecenu. Libor Žilka si vybojoval právo účasti v běhu na 100 m splněným limitem 10,53 a společně se Schillerem, Šulcem a Bendou i ve štafetě 4 x 100 m, která měla, po turnovském výkonu 39,69, šanci na umístění mezi prvními šesti.

  Číst více...

Ostrava 11. července – Ostrava hostila v týdnu od 9. do 15. července účastníky MS atletů do 17 let. Poprvé v historii se taková akce uskutečnila na území České republiky. Na startu byly výpravy více něž 160 zemí světa a k vidění byly fantastické výkony. Z naší skupiny splnil limit pro účast na tomto MS Martin Mazáč a to hned na dvě disciplíny - 110 m překážek a dálku.

  Číst více...

Maribor 8. července – Slováci neposlali do Mariboru na 2. ligu Evropského poháru kompletní tým, ale pouze domácí mistry pro letošní rok. První velký mezinárodní start tak čekal na Ondru Horta. Bohužel jeho sen o dalším vylepšením osobního rekordu skončil velice brzy.

  Číst více...

Maribor 8.července – V Mariboru se uskutečnila 2. liga Evropského poháru vícebojařů. Česká kvarteto ve složení Karas, Baar, Vácha a Formánek odjíždělo do Slovinska s jasným cílem vybojovat postup do první ligy.

  Číst více...

Strana 199 z 203První   Předchozí   194  195  196  197  198  [199]  200  201  202  203  Další   Poslední