Aktuality

Liberec 11. září – Tradiční sprinterský trojboj v Liberci se stal kořistí Honzy Stoklásky, který si navíc v chladném a děštivém počasí vytvořil v bězích na 60 m i 100m nejlepší letošní výkony - 6,90 a 10,65.

  Číst více...

Rieti 9. září – Neradujte se! Jamajský sprinter Asafa Powell se nestal novým členem naší skupiny, ale jelikož jsme sprintersko, překážkářsko, desetibojařská skupina, tak považujeme za povinnost informovat na našich stránkách i o mimořádných výkonem v „našich“ disciplínách. A takovou mimořádnou událostí nový světový rekord v běhu na 100 m určitě je.

  Číst více...

Sušice 8. září – Jan Vrba byl členem družstva Dukly Praha, které získalo při finále Extraligy v Sušice jubilejní padesátý titul mistra republiky v atletické soutěži družstev.

  Číst více...

Sušice 11. září – Finále české Extraligy se letos uskutečnilo v Sušici, pro celky Olympu Praha nemělo potřebný náboj, protože průběh dlouhodobé soutěže nás poslal do boje o pátou příčku a tu jsme s přehledem uhájili. Na výkonech se projevilo i ochlazení, které v týdnu před finálem Českou republiku zasáhlo a tak se nedaly očekávat útoky na osobní rekordy.

  Číst více...

Praha 6. září – Na základě výsledku při mistrovství České republiky do 22 let, které se uskutečnilo 1. a 2. září v Jablonci nad Nisou, byl Libor Žilka nominován ke startu na mezistátním utkání do 22 let Slovinsko – Maďarsko – Česká republika.   Číst více...

Praha 3. září – V pondělí večer krátce po devatenácté hodině se linkou ze Soulu Josef Karas vrátil z mistrovství světa v Osace, nebylo mu příliš do zpěvu, protože od svého vystoupení v Japonsku si sliboval více. Dvacáté místo jej neuspokojilo, ale ani neodradilo od dalších plánů na zlepšení výkonnosti.   Číst více...

Jablonec nad Nisou 1. září – Mistrovství České republiky v kategorii do 22 let se uskutečnilo v Jablonci nad Nisou a přineslo naší skupině zásluhou Libora Žilky stříbrnou medaili z běhu na 100 m v čase 10,58 a společně s Jardou Šmotkem i podíl na zlatě pro štafetu Olympu 4 x 100 m.
  Číst více...

Osaka 31. srpna – Druhý den desetiboje na MS v Osace přinesl strhující zážitek, na jehož konci byl Roman Šebrle korunován mistrem světa. Josef Karas při svém prvním startu na MS obsadil dvacátou příčku.
  Číst více...

Osaka 30. srpna – Z velkým zájmem jsme čekali na zahájení desetibojařské soutěže na MS v Osace. Pepovi Karasovi se však úvodní den klání nevydařil tak, jak si představoval. Po pěti disciplinách figuroval na 20. místě se ziskem 3971 bodů.
  Číst více...

Ósaka 22. srpna – Necelý týden před zahájením světového šampionátu si pořadatelé vyzkoušeli techniku na hlavním stadioně. Uspořádali jakýsi mítink, který se ale nesetkal s velkou odezvou od atletů. Pepa Karas si při něm v rámci tyčkařského tréninku zasoutěžil a dařilo se mu.
  Číst více...

Strana 198 z 204První   Předchozí   193  194  195  196  197  [198]  199  200  201  202  Další   Poslední