Aktuality

Bern 21. července – Po návratu z ME do 23 let v Debrecenu, kde společně se štafetou 4 x 100 m vybojoval 4. místo, odjel Libor Žilka prodat formu do švýcarského Bernu.
  Číst více...

Praha 20. července – Po mistrovství republiky v Třinci se naše skupina rozrostla o nového člena. Stal se jím sprinter Slavie Praha Jan Stokláska. Přišel ze skupiny trenéra Petra Novotného.

Zadov 23. července – Po návratu z Evropského poháru ve vícebojích v Mariboru zbýval Pepovi Karasovi více něž měsíc do odletu na MS v japonské Ósace. Má tedy dost času na systematickou přípravu. Její úvod si užil na Zadově v penziónu Růženy Grubrové, na našem tradičním místě kondiční přípravy.

Debrecen 15. července – Mistrovství Evropy do 23 let se letos uskutečnilo v maďarském Debrecenu. Libor Žilka si vybojoval právo účasti v běhu na 100 m splněným limitem 10,53 a společně se Schillerem, Šulcem a Bendou i ve štafetě 4 x 100 m, která měla, po turnovském výkonu 39,69, šanci na umístění mezi prvními šesti.

Ostrava 11. července – Ostrava hostila v týdnu od 9. do 15. července účastníky MS atletů do 17 let. Poprvé v historii se taková akce uskutečnila na území České republiky. Na startu byly výpravy více něž 160 zemí světa a k vidění byly fantastické výkony. Z naší skupiny splnil limit pro účast na tomto MS Martin Mazáč a to hned na dvě disciplíny - 110 m překážek a dálku.

Maribor 8. července – Slováci neposlali do Mariboru na 2. ligu Evropského poháru kompletní tým, ale pouze domácí mistry pro letošní rok. První velký mezinárodní start tak čekal na Ondru Horta. Bohužel jeho sen o dalším vylepšením osobního rekordu skončil velice brzy.

Maribor 8.července – V Mariboru se uskutečnila 2. liga Evropského poháru vícebojařů. Česká kvarteto ve složení Karas, Baar, Vácha a Formánek odjíždělo do Slovinska s jasným cílem vybojovat postup do první ligy.

Dubnica nad Váhom 1. července – Na mistrovství Slovenska v atletice pro rok 2007 startovali dva členové naší skupiny – Ondrej Hort a Andrej Bician. Týden po slovenském šampionátu ve vícebojích, kde si podělili první dvě místa se Ondra představil v jediné disciplíně a Andrej startoval ve třech disciplínách.

Třinec 2. července – V neděli jsme měli při třineckém mistrovství republiky v akci pouze dvojici Josef Karas a Martin Mazáč v soutěži dálkařů. Pepa skončil loni v hale i venku na čtvrtých místech a toužil letos po medaili.

Třinec 1. července – Petr Svoboda získal v hale svůj první seniorský titul mistra ČR. Venku se mu to zatím nepovedlo. Letos měl sice na svém kontě nejlepší časy sezóny na trati 110 m překážek, ale jeho největší domácí soupeř Standa Sajdok běžel na domácí půdě (atlet Dukly začínal s atletikou právě v Třinci a jeho fotka zdobila oficiální plakát vydaný k M ČR) a chtěl získat už svůj pátý titul v řadě.

Strana 198 z 202První   Předchozí   193  194  195  196  197  [198]  199  200  201  202  Další   Poslední