Aktuality

Praha, 19. května – První extraligové kolo v Praze na Strahově přineslo velký překážkářský souboj Petra Svobody se Standou Sajdokem. Jejich prestižní boj skončil vzájemnou kolizí na poslední překážce.

  Číst více...

Praha, 11. května – Halovými výkony na sebe Petr Svoboda hodně upozornil. Za pomoci manažéra Alfonze Jucka si jej vyhlédla firma Puma a nabídla mu smlouvu, která mu přinese sportovní vybavení i jiné možnosti.

  Číst více...

Praha, 13. května – Martin Mazáč byl letos prvním členem skupiny, který se postavil po návratu ze soustředění v La Santě na start závodů. Chtěl se pokusit splnit limit pro MS do 17 let v osmiboji.

  Číst více...

La Santa, 10. května - Po návratu z Jihoafrické republiky jsme odletěli na tři týdny na tradiční místo našich jarních soustředění, do La Santy na ostrově Lanzarote na Kanárských ostrovech.

  Číst více...

San Benedetto del Tronto, 23. dubna - Česká sprinterská reprezentace do 22 let si vybrala pro soustředění štafety italské přímořské středisko San Benedetto del Tronto. V kádru štafety jsou i Jaroslav Šmotek a Libor Žilka a tak oba museli do Itálie odjet – proto byli v La Santě pouze dva týdny.

  Číst více...

Praha, 27.února – Kvalitní trénink bez doplňků stravy si vrcholový sport nedovede vůbec představit. Každému je jasné, že bez vhodného doplňování vitaminů, minerálů, aminokyselin, proteinů a dalších doplňků stravy by organismus atleta náročný trénink nedokázal ustát.

  Číst více...

Potschefstroom, 8. dubna – Krátce po návratu z HME v Birminghamu jsme vyjeli ve složení Trenér Luděk Svoboda, Josef Karas a Petr Svoboda na březnové měsíční soustředění do Jihoafrické republiky.

  Číst více...

Birmingham, 5. března – Pepa Karas po domácím šampionátu ve víceboji dostal na dva týdny berle, když rezolutně odmítl sádru se slovy: „V Birminghamu, když mě vyberou, poběžím! Jedině amputovaná noha by mohla můj názor změnit!“ Příprava musela být improvizovaná, využíval kolo, lanče, posiloval v kleku a v lehu, ve středu před odletem zkusil běžet v tretrách a tak odletěl do Birminghamu.

  Číst více...

Birmingham, 5. března – Petr měl letos dobrou halovou sezónu a potvrdil ji i svým výkonem v Birminghamu. Skvěle zvládl rozběh, doběhl v něm druhý před Ukrajincem Demedjukem, který měl na svém kontě pře HME čas pod 7,60 a sedmým nejlepším časem postoupil do semifinále.

  Číst více...

Praha, 25.února – Domácí halový šampionát přinesl naší skupině tři medaile, všechny v nejkratších sprintech.

  Číst více...

Strana 198 z 199První   Předchozí   190  191  192  193  194  195  196  197  [198]  199  Další   Poslední